logo

Пошук

  Онлайн-навчання за темою: «Організація здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного середовища з використанням здоров’язбережувальної та проєктувальної компетентностей»

  03.03.2023

  Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок» продовжують онлайн-навчання з підготовки тренерів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».

  Модератор зустрічі – Косенчук Ольга к.п.н., доцент, начальник відділу дошкільної освіти УІРО.

  Спікери зустрічі: головні спеціалісти відділу дошкільної освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Валентина Новосад Валентина та Олена Швачова.

  • Олена Іванівна звернула увагу учасників на програму НАССР (система аналізу і контролю критичних точок та ризиків, які можуть виникати під час будь-якого виробничого процесу, пов’язаного з продуктами харчування), як на органічну та всеохоплюючу систему в закладі що є одним із інструментів для організації здорового та безпечного середовища.
  • Валентина Євгеніївна проаналізувала проєктувальну компетентність керівника та представила слухачам курсу основні зміни до Порядку організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної освіти. Під час практичної роботи учасники мали можливість обмінятись досвідом, поставити питання спікерам.
  • Оксана Болотова та методисти відділу дошкільної освіти УІРО Оксана Гура, Алла Регент, Ольга Стягунова стали модераторами роботи у групах під час практичної сесії.

  Тримаємо свій освітянський фронт! Слава Україні!

  Download WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download micromax firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  free online course