logo

Пошук

  Психологічна підтримка

  Громадська спілка Освіторія — освітній ресурс з добіркою вправ, ігор, які допомогають подолати психологічне навантаження дитини


  Чим зайняти дитину у сховищі?
  Як говорити з дітьми про війну
  Ресурс, на кому представлені правила, добірка вправ та ігор, які допомагають подолати дитині психологічне перевантаження під ча бойових дій.


  Серія відеоматеріалів “Психологічна турбота від Світлани Ройз” про те, як подбати про психологічне здоров’я дитини у воєнний час


  Поради батькам та опікунам від відомої психологині Світлани Ройз: як подбати про дитину, якщо ви знаходитесь з нею в укритті, якщо батько чи мати захищає країну, правила підтримки, якщо родина евакуюється з дитиною.


  Проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ»


  Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» запустили проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».


  Спільнота українських освітян EdCamp Ukraine разом з Інститутом травми підготували тренінги, які допожуть підтримати українців й українок у воєнний час.

  Пропонує тренінги, підготовлені Інститутом травми. На тренінгах обговорюються ті теми, які зможуть підтримати всіх українців і українок в цей непростий час. Головна спікерка – Елейн Міллер-Керес, директорка Інституту травми (США).


  Вебінари, курси для батьків, реєстр психологів: Національна психологічна асоціація

  Національна психологічна асоціація об’єднує професійних психологів у різних напрямках. Для їх більш ефективної співпраці було створено дивізіони. Дивізіон – це об’єднання психологів в межах окресленої теми. В межах дивізіонів члени НПА проводять практичні заходи, здійснюють навчання.


  Відеозвернення до українців і українок від психотерапевтки Едіт Еви Еґер, яка пережила Голокост.

  Спеціальне відеозвернення від Едіт Еви Еґер — психотерапевтки, яка вціліла під час Голокосту, авторки всесвітньовідомих книжок, зокрема бестселера «Вибір». Одна з найяскравіших їїтцитат: «Якщо я переживу сьогодні, то завтра буду вільна. І ось це “”завтра”” стало моїм чудовим союзником». Це відео — результат спільної ініціативи EdCamp Ukraine, Інституту травми та найбільшої у світі конференції зі стійкості Resiliency 2022.


  Українська література


  Аудіоказки від Українського інституту книги

  У 2020 році Український інститут книги та медіасервіс MEGOGO започаткували Всеукраїнську акцію «365 казок на ніч». У першому сезоні 20 новорічних та різдвяних аудіоказок за творами українських авторів зазвучали голосами відомих українців. У другому сезоні казки представлені у трьох тематичних блоках: перші 20 історій від сучасних українських авторів присвячені розмаїттю природи; наступні 20 пізнавальних казок — про технічний або культурний прогрес, переконують, що знання — це сила. Третій блок аудіоказок присвячений супергероям найрізноманітнішого штибу. Серед них — усім знайомий Кирило Кожум’яка, а також герої, що непомітно живуть серед нас і вже стали персонажами суперсучасних історій.


  Павлуша і Ява


  Медіаканал із казками українською, які можна завантажити та прослухати офлайн – корисно і дітям, і дорослим.


  Простір української дитячої книги. Barabooka


  Добірка українських дитячих книжок від 3 до 9 років


  Мала сторінка


  На порталі зібрано твори понад 400 авторів класичної та сучасної української літератури, картини українських художників


  абук. ПЕРША УКРАЇНСЬКА АУДІОКНИГАРНЯ


  Аудіокнижки для розвитку та задоволення. Художні твори сучасних письменників, класична, освітня та ділова література


  Книга-мандрівка. Україна


  «Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

  • Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
  • Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

  Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
  Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду

  Переглянути відео можна за покликаннями: