logo

Пошук

  Навчаємося без кордонів

  Знайдіть для себе у цьому проєкті:

  Проєкт «Навчаємося без кордонів» – ініціатива Українського інституту розвитку освіти (УІРО) як відповідь на сучасні події, пов’язані з бойовими діями на території України, внаслідок яких десятки тисяч дітей та їхніх сімей змушені тривалий період знаходитися в укриттях або взагалі переїжджати в інші країни.

  Саме тому основними цілями проєкту є забезпечення психологічної підтримки дітям та їхнім сім’ям за допомогою різних активностей та доступності освітнього процесу.

  Пам’ятаємо, що створений ресурс це, насамперед, психологічна підтримка для дітей та їх батьків, а також можливість повернення до звичного рутинного життя, однією із складових якого є навчання – навчання впродовж усього життя, навчання у будь-якому куточку світу.

  Представлений ресурс забезпечує учням, батькам та вчителям вільний та безоплатний доступ до освітніх ресурсів та ресурсів, спрямованих на психологічну підтримку.

  Будемо вдячні за поширення інформації про проєкт «Навчаємося без кордонів», а також за його наповнення. Це можна зробити, заповнивши Форму зворотного зв’язку і зазначивши покликання на ресурс.