logo

Пошук

  Онлайн-навчання за темою: «Організація здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного середовища з використанням здоров’язбережувальної та проєктувальної компетентностей»

  03.03.2023

  Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок» продовжують онлайн-навчання з підготовки тренерів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».

  Модератор зустрічі – Косенчук Ольга к.п.н., доцент, начальник відділу дошкільної освіти УІРО.

  Спікери зустрічі: головні спеціалісти відділу дошкільної освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Валентина Новосад Валентина та Олена Швачова.

  • Олена Іванівна звернула увагу учасників на програму НАССР (система аналізу і контролю критичних точок та ризиків, які можуть виникати під час будь-якого виробничого процесу, пов’язаного з продуктами харчування), як на органічну та всеохоплюючу систему в закладі що є одним із інструментів для організації здорового та безпечного середовища.
  • Валентина Євгеніївна проаналізувала проєктувальну компетентність керівника та представила слухачам курсу основні зміни до Порядку організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної освіти. Під час практичної роботи учасники мали можливість обмінятись досвідом, поставити питання спікерам.
  • Оксана Болотова та методисти відділу дошкільної освіти УІРО Оксана Гура, Алла Регент, Ольга Стягунова стали модераторами роботи у групах під час практичної сесії.

  Тримаємо свій освітянський фронт! Слава Україні!

  Free Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  free online course
  download lava firmware
  Free Download WordPress Themes
  free online course