logo

Пошук

  Дорогі діти, їхні батьки та педагоги! Вітаємо з нашим спільним святом – Днем захисту дітей!

  01.06.2023

  Літо – найцікавіша та найочікуваніша пора року для усіх нас, а особливо для дошкільнят. І війна не зможе це змінити! Завдання дорослих – зробити літо цікавим, яскравим, а найголовніше – безпечним.

  Фахівцями відділів дошкільної освіти Міністерства освіти і наук України та Українського інституту розвитку освіти розроблено «Рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану» (лист МОН від 31.05.2023 № 4/1798-23).

  Переглянути лист

  Рекомендації допоможуть педагогічним колективам організувати освітній процес у закладі освіти в літній період з максимальною користю для дітей, одночасно забезпечивши безпеку всіх його учасників.

  В рекомендаціях виокремлено актуальні напрями – безпечний освітній простір закладу дошкільної освіти в літній період, мінна й інформаційна безпека дітей дошкільного віку, освітня взаємодія з дітьми в літній період та взаємодія з батьками. Все це дозволить спрямувати літній період на створення найефективніших умов для оздоровлення дітей, відновлення ментального здоров’я, розвитку їх пізнавальних інтересів та творчих здібностей.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download karbonn firmware
  Free Download WordPress Themes
  free download udemy course