logo

Пошук

  Всеукраїнський фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

  29.05.2023

  Запрошуємо педагогів-практиків взяти участь у Всеукраїнському фестивалі «Сучасне дошкілля під крилами захисту»!  який відбудеться з  01 червня по 27 вересня 2023 року.

  Інформацію щодо  Положення про Всеукраїнський фестиваль, вимоги до оформлення матеріалів учасників Фестивалю, складу оргкомітету та журі розміщено в листі Українського інституту розвитку освіти за посиланням.

  Фестиваль організований Міністерством освіти та науки України, УІРО в партнерстві з ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” та видавництвом «Ранок».

  Українському дошкіллю  є чим пишатись! Навіть в такі нелегкі для всіх нас часи. Пишаємось нашими педагогами-дошкільниками, які не лише адаптувались та переформатувались. Вони активно допомагають та підтримують ЗСУ, українців, які тимчасово покинули рідні домівки. І разом з тим – продовжують виховувати та навчати.

  За результатами Фестивалю на нас чекає знайомство з:

  • Педагогами-практиками, які популяризують власний сучасний та якісний педагогічний досвід дошкільної освіти;
  • сформованим інформаційним банком сучасних якісних практик;
  • електронним посібником з практиками організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.

  Більш детальну інформацію щодо Положення про Всеукраїнський фестиваль, вимоги до оформлення матеріалів учасників Фестивалю, складу оргкомітету та журі можете знайти на сайтах Міністерства освіти та науки України і державної установи «Український інститут розвитку освіти», лист “Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»” №133 від 24.05.2023р.

  Реєструйтесь за покликанням https://bit.ly/3N1HG8j , беріть участь та перемагайте!

  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  lynda course free download
  download xiomi firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  download udemy paid course for free