logo

Пошук

  Оновлення парціальної програми «Комп’ютерна грамотність»

  25.05.2023

  Дорогі підписники нашої сторінки. а особливо педагоги дошкілля, хочемо поділитись з вами гарною новиною – парціальній програма «Комп’ютерна грамота для малят» (автори Романюк О.В., Вайнер О.В., Болотова О.М.) повторно надано гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі», який згідно з рішенням експертної комісії (протокол №3 від 10.05.2022) зареєстровано у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам за №1.0014-2023.

  Мабуть, більшість дорослих знайомі з проблемою «зависання в комп’ютері», коли дитина впродовж декількох годин не може відірватися від екрану. І нас, дорослих, це не може не бентежити.

  Як навчити дітей взаємодіяти з комп’ютером, щоб відкривати для себе його невичерпні можливості? Як допомогти дошкільникам опановувати нові форми спілкування, розширювати кругозір, бути уважними й зосередженими в будь-якій роботі?

  Розвивати комп’ютерну грамотність старших дошкільників та вміти використовувати його як засіб діяльності, допоможе грифована парціальна програма. «Комп’ютерна грамота для малят» є хорошим стартом для ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з комп’ютерними технологіями, реалізує принцип наступності та забезпечує розвиток і виховання дошкільників відповідно до вимог оновленого Базового компонента дошкільної освіти.

  Зверніть увагу

  У Базовому компоненті дошкільної освіти зазначено, що старший дошкільник повинен мати обізнаність із комп’ютером, способами керування комп’ютером за допомогою клавіатури, «миші», здатність розуміти і використовувати спеціальну термінологію (клавіатура, екран, програма, диск, клавіша, комп’ютерні ігри тощо) та елементарні прийоми роботи з комп’ютером у процесі виконання ігрових та навчально-розвивальних програм, створених для дітей дошкільного віку; вміння дотримуватись правил безпечної поведінки під час роботи з комп’ютером.
  Буде корисним!

  В рамках проведення Всеукраїнського онлайн марафону «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах»  відділом дошкільної освіти Українського інституту розвитку освіти спільно з Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Видавництво “Ранок” було проведено зустріч з одним із авторів програми Оксаною Болотовою.

  Переглянути зустріч можна за покликанням http://surl.li/hhizq.

  Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших; до речі, останнє куди легше.
  Марк Твен

  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  free download udemy paid course
  download redmi firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  download udemy paid course for free