logo

Пошук

  Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти

  23.05.2023

  Фахівцями Українського інституту розвитку освіти Косенчук О.Г., кандидатом педагогічних наук, доцентом, начальником відділу дошкільної освіти УІРО, та Стягуновою О.О., кандидатом педагогічних наук, методистом відділу дошкільної освіти, розроблена Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти (затверджена наказом МОН від 22.05.2023 № 619).

  Переглянути наказ

  Актуальність Програми полягає в необхідності напрацювання єдиних підходів щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти України.

  Одним із першочергових завдань для педагогів ЗДО в умовах воєнного стану в Україні є організація безпечного освітнього простору закладу, в якому комфортно почуватимуться всі учасники освітнього процесу. Адже сучасний освітній простір закладу не є ізольованим від впливу факторів, які можуть приносити як позитивний результат, так і породжувати загрози, небезпеки та ризики життю і здоров’ю учасників освітнього процесу, призводять до деструктивних змін у ньому.

  Затверджена програма передбачає формування та розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників закладів дошкільної освіти щодо організації безпечного освітнього простору.

  Зміст Програми передбачає теоретичну та практичну підготовку слухачів, а також виконання ними самостійної роботи. Обсяг: 30 год (1 кредит ЄКТС). Цільова аудиторія: педагогічні працівники закладів дошкільної освіти.

  Download WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  udemy paid course free download
  download xiomi firmware
  Download WordPress Themes
  udemy course download free