logo

Пошук

  Увага! Стартує десятиденний онлайн марафон «ВзаємоДІЯ»!

  10.05.2023

  Сьогодні, 10 травня розпочинає свою роботу Всеукраїнський онлайн марафон «ВзаємоДІЯ» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, за підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

  Як організувати роботу закладу дошкільної освіти в умовах кризи?
  Який формат організації освітнього процесу застосовувати: дистанційний чи змішаний? Переваги та ключові моменти налаштування.

  Як організувати роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, психологічний супровід дітей дошкільного віку, педагогів та батьків?
  На ці та інші запитання дадуть відповіді досвідчені експерти впродовж Всеукраїнського онлайн марафону «ВзаємоДІЯ». Участь у семінарах безкоштовна.

  Актуальність та важливість заходу підтверджується інтересом учасників – наразі зареєстровано понад 25 тисяч учасників. А географія заходу виходить за межі Всеукраїнського.

  Теми вебінарів стануть у нагоді керівникам закладів дошкільної освіти, педагогам, практичним психологам, батькам, викладачам закладів вищої освіти, представникам органів управління освітою, методичним службам.

  Зареєструвати та переглянути графік зустрічей можна за посиланням.

  Після завершення марафону кожен зареєстрований отримує сертифікат про участь.

  Плідної співпраці під час Всеукраїнського онлайн марафону «Взаємодія»!

  Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава ЗСУ! Слава Україні!

   

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  udemy free download
  download lava firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free online course