logo

Пошук

  Навігація «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

  08.05.2023

  Міністерство освіти і науки спільно з Українським інститутом розвитку освіти додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які рекомендуємо до використання у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

  Рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту» була створена для підтримки дошкільнят, батьків, педагогів в умовах війни. Вже більше року рубрика підтримує та надає поради всім учасникам освітнього процесу з організації дошкільної освіти. Сьогодні рубрика має оновлену структуру.

  Сторінка рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту» має «Репозитарій».

  Репозитарій сучасного дошкілля створено для збереження відеофайлів занять для подальшого використання в роботі педагогами та батьками.
  В Базовому компоненті дошкільної освіти визначено сім освітніх напрямів, за якими і планується освітній процес в закладі.

  Всі відеозаняття розміщенні в кейсах за освітніми напрямами, а саме:

  • Особистість дитини: рухова та здоров’язберужувальна компетентність: заняття з фізичної культури, руханки, спортивні вправи;
  • Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі: заняття з математики, сенсорного розвитку;
  • Дитина в природному довкіллі: заняття екологічного, природничого спрямування, уроки-милування, дослідно-експериментальна діяльність;
  • Гра дитини: різні види ігрової діяльності;
  • Дитина в соціумі: заняття з безпеки;
  • Мовлення дитини: заняття з розвитку мовлення, грамоти;
  • Дитина в світі мистецтва: заняття з малювання, аплікації, ліплення.

  Відділ дошкільної освіти МОН та Українського інституту розвитку освіти щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в час воєнного стану.

  Запрошуємо зацікавлені сторони надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту domon2010@ukr.net із позначкою матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  free online course
  download lenevo firmware
  Premium WordPress Themes Download
  free download udemy course