logo

Пошук

  Розпочинають навчання з майже чотирма тисячами педагогів в областях за програмою підвищення кваліфікації

  04.05.2023

  У рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ 73 регіональних тренери, які успішно пройшли навчання, сьогодні розпочинають навчання з майже чотирма тисячами педагогів в областях за програмою підвищення кваліфікації. Успіхів усім і легкого підкорення нових професійних вершин!
   
  3 травня 73 регіональні тренери, які пройшли підготовку щодо навчання педагогів у рамках проєкту, підвищення їх кваліфікації , надання методичного супроводу організації освітньої діяльності з дітьми в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», розпочали онлайн-навчання педагогів дошкілля в усіх регіонах України.
   
  Реалізація проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» відбувається Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» (Ніна Омельяненко – голова правління) у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.
   
  Одночасно 3282 педагоги закладів дошкільної освіти різних типів та форм власності у партнерській взаємодії з регіональними тренерами та координаторами проєкту опрацювали перший модуль програми підвищення кваліфікації педагогів «Концептуальні засади реалізації змісту державного стандарту дошкільної освіти в умовах воєнного стану».
   
  Під час наступних семи зустрічей буде опрацьовано питання щодо організаційно-методичних засад забезпечення безперервності освітнього процесу та особливостей психологічної підтримки учасників освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в умовах воєнного стану.
  Download WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  udemy paid course free download
  download coolpad firmware
  Download WordPress Themes
  udemy free download