logo

Пошук

  Навігація «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

  27.04.2023

  Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту» на сайті Міністерства. Рубрику можна знайти за покликанням: https://bit.ly/3oHZY4R

  Рубрика була створена для підтримки дошкільнят, батьків, педагогів в умовах війни. Вже більше року рубрика підтримує та надає дистанційно поради всім учасникам освітнього процесу з організації дошкільної освіти.

  Сторінка рубрики має декілька розділів. Сьогодні пропонуємо більш детально познайомитись з оновленою структурою рубрики «Педагогам, батькам, дітям».

  В розділі розміщено:

  • Ігрові взаємодії від LEGO Foundation: зібрані всі взаємодії від команди LEGO Foundation та ігрові взаємодії від практиків (вихователів, психологів, керівників музичних, інструкторів з фізичного виховання);
  • Поради психологів. Для зручного та адресного використання вони розділені на дві категорії: психологічна підтримка для дітей під час війни та психологічну підтримку для дорослих.
  • Поради логопеда;
  • Консультації для батьків;
  • Вивчаємо англійську;
  • Художня вітальня для малят. Вона містить два розділи «Хореографія для малят» та «Музична скринька». Зверніть увагу, що наша Музична скринька містить не лише різнопланові форми роботи з музичного виховання, а й лялькові вистави для наших вихованців.

  Відділ дошкільної освіти МОН та Українського інституту розвитку освіти щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в час воєнного стану.

  Запрошуємо зацікавлені сторони надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту: domon2010@ukr.net із позначкою: матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

  Premium WordPress Themes Download
  Premium WordPress Themes Download
  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  udemy course download free
  download lava firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=