logo

Пошук

  Імплементація професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти»

  26.04.2023

  Одним із стратегічних завдань освітньої політики в Україні – підвищення якості та доступності дошкільної освіти. Його розв’язання безпосередньо залежить від кадрів, оскільки рівень і характер досягнень вихованців визначають насамперед професійна компетентність педагогів та управлінські якості керівників. 

  Навчання впродовж життя – одна з найважливіших компетентностей сучасного керівника, постійний саморозвиток і підвищення кваліфікації є важливою складовою його професійного життя. Однією з умов оновлення Професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти» стало оновлення змісту фахової підготовки та підвищення кваліфікації  керівника закладу дошкільної освіти.

  Відповідно до сучасної державної політики в галузі дошкільної освіти з метою вдосконалення раніше набутих та розвитку нових компетентностей керівника (директора) закладу дошкільної освіти, необхідних для ефективного використання професійних стандартів під час професійної діяльності та професійного зростання, Міністерством освіти і науки України було затверджено Типову програму підвищення кваліфікації керівників (директорів) закладів дошкільної освіти щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».

  Навесні 2023 року Міністерством освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти за підтримки видавництва «Ранок» було проведено онлайн-навчання з підготовки тренерів за Типовою програмою підвищення кваліфікації керівників (директорів) закладів дошкільної освіти щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».  

  Що таке професійний стандарт «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти»? Як імплементувати його різним профільним інституціям? Що зміниться в роботі керівників закладів дошкільної освіти? На ці та інші питання читайте в статті Ольги Косенчук, кандидата педагогічних наук, доцента, начальника відділу дошкільної освіти та  Ольги Стягунової, кандидата педагогічних наук, методиста відділу дошкільної та початкової освіти  Українського інституту розвитку освіти в науково-методичному журналі «Дошкільне виховання» № 3 2023 «Імплементація професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти»

  Наразі триває імплементація професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти» тренерами, які завершили онлайн-навчання. Далі буде… 

  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  download udemy paid course for free
  download xiomi firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  online free course