logo

Пошук

  Запрошуємо до участі у Всеукраїнському онлайн марафоні «ВзаємоДіЯ» Партнерство заради дітей

  02.05.2023

  Співпраця з батьками вихованців для педагогів-дошкільників завжди була в пріоритеті, а особливо в такі нелегкі часи сьогодення. Підтримувати спілкування, надавати консультації та поради на відстані, здійснювати супровід родинного виховання – непросте завдання, але все таки ми залишаємось на зв’язку, дбаємо про повноцінний розвиток та здоров’я наших дітей усупереч усім негараздам.

  Саме тому для батьків дошкільнят 10.05.23, 12.05 та 17.05.2023 з 16.00 до 17.30 у Всеукраїнському онлайн марафоні «ВзаємоДіЯ» буде проведено захід «Психосоціальні підходи у взаємодії батьків з дітьми в умовах сьогодення» за участі Соловйової Людмили Іванівни, кандидатки психологічних наук, старшої наукової співробітниці Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

  Шановні батьки, зареєструватись можна за покликанням http://surl.li/grbgx. Покликання на відео трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=XGOxJfhwzqs Буде пізнавально, корисно та цікаво!

  <iframe width=”100%” height=”460″ src=”https://www.youtube.com/embed/XGOxJfhwzqs” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

  Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДІЯ», в рамках проєкту СПІЛЬНО – Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки МОН та Українського інституту розвитку освіти відбудеться з 10.05.2023 по 19.05.2023р.

  Пряма мова модератора зустрічей онлайн марафону – Ольги Косенчук, начальника відділу дошкільної освіти УІРО, кандидата педагогічних наук, доцента: “Марафон організовано з метою підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, заради кожної дитини в Україні. До участі в марафоні запрошуються керівники, педагоги закладів дошкільної освіти, викладачі закладів вищої освіти, представники органів управління освітою, методичних служб, інститутів післядипломної педагогічної освіти, засновники”.

  Участь у заході безкоштовна, всі бажаючи зможуть отримати сертифікат після проходження тестування за темами вебінарів. Якщо учасник бере участь у декількох заходах, реєстраційні форми необхідно заповнити окремо.

  Зареєструвати та переглянути графік зустрічей можна за посиланням.

  «Освіта — найвеличніше з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найвищої якості. Інакше вона абсолютно даремна»
  Редьярд Кіплінг

  Free Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  lynda course free download
  download coolpad firmware
  Download WordPress Themes Free
  online free course