logo

Пошук

  Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»

  14.04.2023

  13 квітня продовжила роботу Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі», організована Міністерством освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок».

  Модератор зустрічі Ольга Косенчук, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу дошкільної освіти Українського інституту розвитку освіти, наголосила, що тема готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в школі дуже актуальна. Про це свідчить, насамперед, кількість учасників, які взяли участь в роботі пленарного засідання. Географія учасників не обмежується лише Україною.

  Під час другої зустрічі детально розглядалися питання готовності дитини до навчання в школі з різних точок зору всіх учасників освітнього процесу. Посилання на ютуб-трансляцію (2-ий семінар).  

  Лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України під керівництвом завідувача Тамари Піроженко, доктора психологічних наук, професора, було розроблено діагностичний інструментарій визначення готовності дитини старшого віку до навчання в школі. На онлайн-конференції методику проведення обстеження та трактування результатів  учасникам конференції представила Олена Хартман, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту  психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

  Спікери конференції: Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор, Ольга Байєр, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,  Лариса Шатирко, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторією психології навчання ім. І.О Синиці Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Ольга Александрова, вихователь-методист ЗДО № 17 м. Києва, Ірина Підгайна, учитель початкових класів Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

  Після завершення другого науково-практичного семінару проведено опитування. Всі учасники отримають безкоштовні сертифікати. Доступ до опитування буде тривати до наступної зустрічі.

  За результатами цього дня конференції до матеріалів для учасників розміщено для завантаження методичні рекомендації “Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи”.

  Але на цьому робота не завершується. Тож запрошуємо до участі у третьому науково-практичному семінарі «Завтра в школу: навігатор для дорослих», який відбудеться 20 квітня 2023 року о 13:00. Посилання на ютуб-трансляцію (3-ий семінар).

  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download Nulled WordPress Themes
  online free course
  download xiomi firmware
  Free Download WordPress Themes
  online free course