logo

Пошук

  Про патріотизм, добро та щиру любов

  18.04.2023

  Це не пусті слова! У мирний час, погодьтесь, не всі ми розуміли та усвідомлювали в повному сенсі ці поняття. Та наразі наша дійсність та життя довели, що всі українці від малого до найстаршого успадкували силу козацького духу та любов до своєї рідної країни.

  У народі кажуть: добрий приклад — кращий за сто слів. Втілюючи цей мудрий педагогічний прийом у життя, педагоги – дошкільники цілеспрямовано формують у вихованців почуття людської, національної (громадянської) гідності. В умовах війни наші діти, чи  в укриттях, чи в закладі або вдома ці почуття пропускають через своє маленьке серце разом зі своїми педагогами та батьками.

  Напередодні великого свята Великодня  дошкільнята всієї країни долучилися до створення власноруч подарунків, смаколиків та вітальних листівок для наших захисників та захисниць. З великою любов’ю, щирістю та повагою маленькі умільці разом з вихователями, батьками прикрашали пасочки та пряники, малювали малюнки, створювали з різних матеріалів листівки.

  Сьогодні всі українці згуртувалися, бо біда в нас одна…. Але ми обов’язково переможемо ворога, бо в нас найсильніша та найкраща армія в світі. В нас найкращі діти та педагоги! Ми віримо, що наше свідоме відчуття своєї приналежності до України, щире спільне бажання бачити її сильною, мирною та щасливою допоможе здолати будь-які негаразди!

  Україна понад усе!

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free online course
  download coolpad firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=