logo

Пошук

  Вебінар «Підтримка найбільш вразливих дітей та сімей: конкретні приклади реагування на кризу COVID-19»

  26.05.2020

  Пандемія коронавірусу підкреслила важливу роль, що її відіграють домашнє середовище та батьки для добробуту, розвитку та раннього навчання дітей. На сайті УІРО вже публікувався запис вебінару «Як говорити з дітьми про коронавірус». Його спікер, начальник відділу дошкільної та початкової освіти УІРО Ольга Косенчук, вела розмову про те, як підготувати свою дитину до умов карантину, як озброїти її знаннями щодо безпечної поведінки.

  Нині ми пропонуємо ознайомитися із презентаціями учасників ще однієї події: «Підтримка найбільш вразливих дітей та сімей: конкретні приклади реагування на кризу COVID-19». Цей вебінар був організований 19 травня Міжнародною асоціацією «Крок за кроком» (International Step by Step Association) та Фундацією Бернарда ван Ліра.

  Учасники вебінару виходять з того, що пандемія загострила потребу в масштабних та гнучких програмах, що давали б змогу адекватно розв’язувати проблеми, з якими стикаються найбільш вразливі діти та сім’ї (діти з особливими потребами, сім’ї, які живуть у крайній бідності, роми, мігранти та біженці).

  Адже з одного боку, заходи, що вживаються для контролю над епідеміологічною ситуацією, подекуди створюють додаткові соціальні загрози та виклики: зменшення або й втрата сімейних доходів, сплеск домашнього насильства, позбавлення доступу до базових послуг, перебої з постачанням продовольства, стигматизація та маргіналізація окремих груп населення та інші.

  Проте з іншого боку, важливо не лише вирішувати короткотермінові завдання, а й розуміти, який довгостроковий вплив матиме пандемія COVID-19 на фізичне та психічне самопочуття батьків та маленьких дітей.

  Під час вебінару експерти з Італії, Бельгії, Німеччини та України поділяться прикладами успішних підходів для підтримки найбільш вразливих сімей та маленьких дітей у своїх країнах.

  Український досвід представляла Олена Глоба, експертка ЕСЕС та Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

  Відеозапис вебінару (англійською мовою)

  Джерело за покликанням

  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  free online course
  download lenevo firmware
  Download WordPress Themes Free
  udemy course download free