logo

Пошук

  Навчальний рік в українських школах завершиться дистанційно

  04.05.2020

  Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до року. Таке рішення було прийняте сьогодні, року, під час засідання Кабміну в Києві.

  «Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з . Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним — вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року», – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

  Таким чином, навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.

  Календар навчання виглядатиме так:

  • до триватимуть заняття;
  • до має бути завершено навчальний рік;
  • до школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

  Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 20202021 навчального року.

  Раніше МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

  Крім того, для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

  Усю інформацію, пов’язану зі змінами в системі освіти через карантин, зібрано на окремому ресурсі за покликанням [закінчився термін].

  Джерело за покликанням

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  free online course
  download mobile firmware
  Download WordPress Themes
  free online course