logo

Пошук

  Навчальний рік в українських школах завершиться дистанційно

  04.05.2020

  Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до року. Таке рішення було прийняте сьогодні, року, під час засідання Кабміну в Києві.

  «Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з . Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним — вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року», – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

  Таким чином, навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.

  Календар навчання виглядатиме так:

  • до триватимуть заняття;
  • до має бути завершено навчальний рік;
  • до школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

  Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 20202021 навчального року.

  Раніше МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

  Крім того, для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

  Усю інформацію, пов’язану зі змінами в системі освіти через карантин, зібрано на окремому ресурсі за покликанням [закінчився термін].

  Джерело за покликанням

  Free Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  udemy free download
  download karbonn firmware
  Free Download WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=