logo

Пошук

  Запрошуємо на вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”»

  15.11.2023

  Шановні друзі! Запрошуємо на вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”», який відбудеться 23 листопада 2023 року о 15:00 год.

  Під час вебінару:

  • презентуємо програму «Думай на рівних», що створена фахівцями з галузі освіти, психології, прав людини та нейронаук для дітей віком від 3 до 6 років і спрямована на розвиток їхнього соціально-емоційного інтелекту;
  • закцентуємо увагу на тому, яким чином програма вже вплинула на українських дітей та вихователів;
  • поділимося інструментами, що сприяють реалізації програми.

  Додаткові матеріали: просимо взяти з собою на онлайн-зустріч папір та кольорові олівці.

  Спікери вебінару:

  • Анна Волохова, керівниця ГО Монтессорі ЮА, лікар, монтессорі-педагогиня з досвідом роботи в Європі та Азії, координаторка робочої групи з питань дошкілля в освітньому кластері ООН.
  • Ольга Гоцуляк, магістриня з корекційної освіти, дипломована монтессорі-педагогиня, монтессорі-терапевтка, голова ГО «ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ», активна громадська діячка, авторка соціальних та громадських проєктів.
  • Наталія Прибильська, дипломована монтессорі-педагогиня, тренерка УМЦ, авторка курсу «Природа і культура», друкованих автодидактичних матеріалів для дітей віком 2-12 років.

  ВАЖЛИВО!

  Після вебінару передбачається відбір учасників на програму навчання «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”». 

  Цільова аудиторія: науково-педагогічні, педагогічні працівники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які займаються питаннями дошкільної освіти; психологи та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань дошкільної освіти.

  Тривалість: 1,5 год. 

  Зареєструватися на вебінар можна за покликанням: https://forms.gle/ioJ3J1pSgiYdDrBWA до 12:00 год. 20 листопада 2023 року

  УВАГА! Зареєстровані учасники у переддень вебінару отримають покликання для приєднання.

  Організатори: Громадська організація «Montessori UA» спільно з державною установою «Український інститут розвитку освіти».

  До зустрічі на вебінарі!

  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  free download udemy course
  download redmi firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  online free course