logo

Пошук

  Запрошуємо на вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”»

  15.11.2023

  Шановні друзі! Запрошуємо на вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”», який відбудеться 23 листопада 2023 року о 15:00 год.

  Під час вебінару:

  • презентуємо програму «Думай на рівних», що створена фахівцями з галузі освіти, психології, прав людини та нейронаук для дітей віком від 3 до 6 років і спрямована на розвиток їхнього соціально-емоційного інтелекту;
  • закцентуємо увагу на тому, яким чином програма вже вплинула на українських дітей та вихователів;
  • поділимося інструментами, що сприяють реалізації програми.

  Додаткові матеріали: просимо взяти з собою на онлайн-зустріч папір та кольорові олівці.

  Спікери вебінару:

  • Анна Волохова, керівниця ГО Монтессорі ЮА, лікар, монтессорі-педагогиня з досвідом роботи в Європі та Азії, координаторка робочої групи з питань дошкілля в освітньому кластері ООН.
  • Ольга Гоцуляк, магістриня з корекційної освіти, дипломована монтессорі-педагогиня, монтессорі-терапевтка, голова ГО «ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ», активна громадська діячка, авторка соціальних та громадських проєктів.
  • Наталія Прибильська, дипломована монтессорі-педагогиня, тренерка УМЦ, авторка курсу «Природа і культура», друкованих автодидактичних матеріалів для дітей віком 2-12 років.

  ВАЖЛИВО!

  Після вебінару передбачається відбір учасників на програму навчання «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”». 

  Цільова аудиторія: науково-педагогічні, педагогічні працівники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які займаються питаннями дошкільної освіти; психологи та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань дошкільної освіти.

  Тривалість: 1,5 год. 

  Зареєструватися на вебінар можна за покликанням: https://forms.gle/ioJ3J1pSgiYdDrBWA до 12:00 год. 20 листопада 2023 року

  УВАГА! Зареєстровані учасники у переддень вебінару отримають покликання для приєднання.

  Організатори: Громадська організація «Montessori UA» спільно з державною установою «Український інститут розвитку освіти».

  До зустрічі на вебінарі!

  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download coolpad firmware
  Download WordPress Themes Free
  udemy free download