logo

Пошук

  Змістово-методичне забезпечення для реалізації суб’єктами підвищення кваліфікації типової програми підвищення кваліфікації педагогів-наставників

  27.09.2023

  На виконання п. 4 завдання 2.3.1.2. Оперативного плану Міністерства освіти і науки України (далі – МОН), затвердженого наказом МОН від 10.01.2023 № 15, фахівцями відділу професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ОСВІТИ» розроблено змістово-методичне забезпечення для реалізації суб’єктами підвищення кваліфікації типової програми підвищення кваліфікації педагогів-наставників.

  Незалежно від того, чи ви початківець у педагогічній діяльності, чи вже досвідчений педагог, наставництво може сприяти вашому кар’єрному зростанню, і бути одним із шляхів забезпечення якості освіти!

  • Що таке наставництво та чому наставництво важливе? 
  • Яким чином цей процес має організовуватися у закладах освіти та що про це каже нормативна база?
  • Яку місію та професійні візії реалізують педагоги-наставники та як вони пов’язані із педагогами -інтернами?
  • Які складові успішного професійного іміджу педагога-наставника та багато іншого ви знайдете у змісті навчально-методичних посібників «Наставництво: професійна підтримка та розвиток педагогів» і «Кейс для педагога-наставника».

  Пропоновані матеріали складають змістово-методичне забезпечення реалізації завдання щодо підготовки наставників, відповідно до мети і завдань Типової програми підвищення кваліфікації педагогів для набуття (вдосконалення) компетентностей зі здійснення наставницької діяльності.

  Переглянути Типову програму

  У кейсі для педагога-наставника презентовано діагностичні інструменти для самодіагностики педагога-наставника та діагностичні інструменти для роботи з підопічними, подано зразки програм педагогічної інтернатури.

  Хочете стати педагогом-наставником, який творить зміни та надихає своїх підопічних? Тоді наші видання саме для вас!

  Наставництво: професійна підтримка та розвиток педагогів: https://bit.ly/48wWDs0

  Переглянути наставництво: професійна підтримка та розвиток педагогів

  Кейс для педагога-наставника: https://bit.ly/48tGGmg

  Переглянути кейс для педагога-наставника

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  lynda course free download
  download intex firmware
  Download WordPress Themes
  udemy course download free