logo

Пошук

  Рекомендації дощо використання модифікованих програм вивчення української мови в 5-11 класах ЗЗСО

  22.09.2023

  Починаючи з 2014 року, не всі українські учні мають рівний доступ до освітніх послуг, зокрема йдеться про тимчасово окуповані території. З 2022 року кількість учнів, які не охоплені українською системою освіти, різко збільшилася (через вимушену міграцію, окупацію чи інші обставини). Для комфортного повернення цих учнів в український освітній процес може бути ухвалене рішення про прискорене вивчення української мови.

  Робочою групою, створеною державною установою «Український інститут розвитку освіти», розроблено рекомендації щодо використання модифікованих програм вивчення української мови в 5-11 класах закладів загальної середньої освіти.

  Запропоновані рекомендації адресовані тим учням, які пропустили навчання або навчалися не за українськими освітніми програмами тривалий період (понад 6 місяців). Ці рекомендації тимчасові й мають на меті зменшити освітні втрати учнів, зважаючи на обмеженість часу на освоєння навчального матеріалу.

  Робоча група: Олена Котусенко, Ольга Крижанівська, Людмила Кричун, Ірина Круть, Валентина Новосьолова, Анастасія Онатій, Юлія Романенко.

  Лист МОН https://bit.ly/3PPsQn4

  Переглянути лист МОН

  Рекомендації щодо використання модифікованих програм вивчення української мови в 5-11 класах закладів загальної середньої освіти https://bit.ly/3rkJH7N

  Переглянути рекомендації щодо використання модифікованих програм вивчення української мови в 5-11 класах

  Рекомендації щодо скорочення програми для 5-11 класів https://bit.ly/45Szz57

  Переглянути рекомендації щодо скорочення програми для 5-11 класів

  Також розроблені скорочені програми з української літератури, історії України й географії (5-11 класи), які зараз на погоджені в Міністерстві освіти і науки України. Зустрічайте вже скоро.

  Premium WordPress Themes Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  free download udemy paid course
  download lenevo firmware
  Premium WordPress Themes Download
  online free course