logo

Пошук

  Вітаємо вас з 32-ю річницею незалежності України!

  24.08.2023

  Дорогі українці! Український інститут розвитку освіти щиро вітає вас з 32-ю річницею незалежності України!
   
  Цьогоріч ми ще сильніше усвідомлюємо значення цих свят суспільної злагоди та єднання для кожного громадянина нашої країни. Повномасштабне вторгнення рф в Україну довело, що найдорожчою цінністю для кожного народу поряд із життям людини є і державна незалежність. За неї самовіддано віддали життя тисячі наших відважних захисників.
   
  Нашу незалежність оберігають й освітяни. Багато з них пішли добровольцями на фронт або ж волонтерять – доставляють гуманітарну допомогу, координують роботу укриттів, надають психологічну допомогу, а ще – навчають, бо ж знання – це теж наша сила.
   
  Тож у ці святкові дні зичимо всім нам єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, наснаги та всіх гараздів у починаннях заради розвитку незалежної суверенної і соборної України! Нехай синьо-жовтий прапор і надалі вселяє в серце кожного українця любов і гордість за свою Батьківщину.
   
  Пригадаймо події, що сприяли відновленню незалежності нашої держави, з Ярославом Переходьком, учителем історії «Всеукраїнської школи онлайн», http://surl.li/kjjru
  а також усім охочим пропонуємо пройти вікторину “Любіть Україну” на знання нашої історії та культури https://bit.ly/45CbtuX
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  udemy free download
  download mobile firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  udemy free download