logo

Пошук

  Рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

  07.08.2023

   Вже понад рік як рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту» була створена на сайті Міністерство освіти і науки спільно з Український інститут розвитку освіти для підтримки дошкільнят, батьків, педагогів в умовах війни.

  Пропонуємо для ознайомлення нові розробки педагогів, створені на виклики сьогодення.

  Що таке війна? (http://surl.li/jvpsa) Чому виникають збройні конфлікти? Як захисти себе та дітей? Психосоціальна підтримка дітей під час війни та як здійснювати профілактику негативних проявів психіки дитини? (http://surl.li/jvpqt) Багато питань у дорослих… Адже саме сьогодні наша малеча – найуразливіша категорія громадян в ці нелегкі часи війни.

  Щоб пояснити та допомогти дитині розібратись у складних поняттях, сформувати відчуття безпеки, креативні та талановиті педагоги створюють засобами казки мультфільми та відеоролики. Для маленької дитини казка залишається найбільш доступним способом пізнання світу, соціальних відносин, поведінки в різних життєвих ситуаціях.

  Тож користуйтесь залюбки та надсилайте свої матеріали. Щиро вдячні усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в час воєнного стану та запрошуємо всіх охочих надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту: domon2010@ukr.net із позначкою: матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download lenevo firmware
  Free Download WordPress Themes
  online free course