logo

Пошук

  Презентуємо Вашій увазі Порадник для батьків!

  24.07.2023

  Продовжуємо інформувати про життя та заходи проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». Сьогодні допомагаємо дбати про безпеку дітей їхнім батькам.

  Духовність, моральні цінності батьків, дотримання ними особистої безпеки та норм поведінки у звичайних та надзвичайних ситуаціях – взірець для малят.

  Як запобігти дитячому травматизму? Як вберегти життя та здоров’я малюків, які ще не усвідомлюють небезпеку? На ці питання батьки знайдуть відповідь у Пораднику для батьків «Подбайте про безпеку дитини» за покликанням: http://surl.li/jjyjc

  Переглянути Порадник для батьків

  Знайомтесь, вивчайте, користуйтесь Порадником! В ньому зібрані рекомендації та поради як батькам уберегти дітей від небезпеки вдома, поза домом, в умовах війни, інші корисні посилання.

  Нагадаємо, проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України (https://bit.ly/3MElnED) та Українського інституту розвитку освіти (https://bit.ly/3Wg6UTz).

  Разом до Перемоги!

  Download WordPress Themes Free
  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download samsung firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free online course