logo

Пошук

  Презентуємо Вашій увазі Порадник для батьків!

  24.07.2023

  Продовжуємо інформувати про життя та заходи проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». Сьогодні допомагаємо дбати про безпеку дітей їхнім батькам.

  Духовність, моральні цінності батьків, дотримання ними особистої безпеки та норм поведінки у звичайних та надзвичайних ситуаціях – взірець для малят.

  Як запобігти дитячому травматизму? Як вберегти життя та здоров’я малюків, які ще не усвідомлюють небезпеку? На ці питання батьки знайдуть відповідь у Пораднику для батьків «Подбайте про безпеку дитини» за покликанням: http://surl.li/jjyjc

  Переглянути Порадник для батьків

  Знайомтесь, вивчайте, користуйтесь Порадником! В ньому зібрані рекомендації та поради як батькам уберегти дітей від небезпеки вдома, поза домом, в умовах війни, інші корисні посилання.

  Нагадаємо, проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України (https://bit.ly/3MElnED) та Українського інституту розвитку освіти (https://bit.ly/3Wg6UTz).

  Разом до Перемоги!

  Free Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download Nulled WordPress Themes
  free download udemy paid course
  download micromax firmware
  Premium WordPress Themes Download
  udemy paid course free download