logo

Пошук

  Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

  23.06.2023

  Робота з батьками дітей дошкільного віку є важливою складовою дошкільної освіти, адже саме заклад дошкільної освіти є першим соціальним середовищем, до якого дитина потрапляє з родини. І сьогодні, в умовах воєнного стану, актуальним залишається питання якісної та дієвої взаємодії, інформаційної підтримки та зворотнього зв’язку з батьками.

  Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який був проведений з 19 по 23 червня 2023 року, реалізовується ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, за підтримки Міністерства освіти і науки України (https://bit.ly/3MElnED) та Українського інституту розвитку освіти (https://bit.ly/3Jp2iFh).

  Актуальність та важливість проведеного заходу відображається у кількості його учасників – майже 15 тисяч. Тісна співпраця та партнерство має об’єднати зусилля всіх учасників освітнього процесу задля повноцінного розвитку та здоров’я наших дітей в такий складний час.

  Вебінари стануть у нагоді керівникам закладів дошкільної освіти, педагогам, практичним психологам, батькам, викладачам закладів вищої освіти, представникам органів управління освітою тощо.

  Переглянути вебінари можна за покликанням: http://surl.li/ijbwy

  Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава ЗСУ! Слава Україні!

  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  lynda course free download
  download huawei firmware
  Download WordPress Themes
  lynda course free download