logo

Пошук

  28 червня Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції

  22.06.2023

  Дошкілля України напередодні важливого для всіх нас свята 28 червня Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

  З огляду на це надзвичайно важливим є формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, усвідомлення своїх прав і обов’язків, формування в них почуття належності до своєї Батьківщини – України.

  Переглянути кейс

  Здавалось би тема складна та надто об’ємна. Насамперед тому, що поняття «Батьківщина» охоплює багато компонентів, починаючи з рідної домівки, культури, мови, побуту, традицій і закінчуючи народом, який витворив свою Батьківщину в процесі свого історичного розвитку.

  • Як же сформувати у дитини дошкільного віку низку відповідних знань та вмінь, патріотичні почуття та громадянську самосвідомість?
  • Які парціальні програми ґрунтовно та змістовно відображають завдання напряму «Дитина в соціумі»?
  • В яких видах і формах діяльності формується соціально-громадянська компетентність?

  Про це можна дізнатись в спеціально підготовленому кейсі для педагогів, який ми наповнили відповідними матеріалами для використання в освітньому процесі.

  Слава Україні! Зі святом!

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  free download udemy course
  download micromax firmware
  Free Download WordPress Themes
  free download udemy paid course