logo

Пошук

  Безпечне освітнє середовище та безперервність освіти в дошкіллі

  09.06.2023

  Безпечне освітнє середовище та безперервність освіти в дошкіллі – фокус уваги науковців, управлінців та педагогів-практиків.

  Фахівцями ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” за сприяння Міністерство освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти розроблена Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 №702

  Переглянути Типову програму

  Переглянути Наказ МОН №702

  Обсяг: 30 год (1 кредит ЄКТС).

  Мета програми – напрацювання єдиних підходів щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану в Україні.

  Програма пройшла успішну апробацію: підготовлено 73 регіональних тренери, навчено 3282 педагоги дошкілля з усіх регіонів України.

  Зміст Програми передбачає теоретичну та практичну підготовку слухачів, а також виконання ними самостійної роботи.

  Типову програму розроблено в межах реалізації Проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», яка реалізується Асоціацією працівників дошкільної освіти у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.

  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  udemy course download free
  download lava firmware
  Download WordPress Themes
  free online course