logo

Пошук

  Інформуємо про реалізацію проєкту

  15.05.2023


  693 групових ігрових набори і 978 індивідуальних наборів (дидактичних та ігрових) для проведення занять з дошкільниками, які з різних причин не відвідують заклади дошкільної освіти вже отримано та розпаковано в закладах.

  Індивідуальні та групові набори від #UNICEF для навчання та відпочинку дітей спрямовано для організації освітнього процесу зі змішаною формою навчання. Набір включає іграшки, навчальні матеріали та спортивний інвентар для проведення розвиваючих занять під час очних зустрічей.

  Розпочато також доставку ігрових наборів для укриттів закладів дошкільної освіти. Це сучасні ігрові модулі для сюжетних ігор, іграшки, різноманітні конструктори для організації освітнього процесу.

  Розповсюдження необхідних матеріалів є одним із запланованих заходів в межах проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, що реалізує Всеукраїнська громадська організація “Асоціація працівників дошкільної освіти“ у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

  Успішна реалізація проєкту – консолідація зусиль всієї команди! Дякуємо всім педагогам, батькам, керівникам закладів дошкільної освіти, адже нашими спільними зусиллями ми наближаємо перемогу. Разом до Перемоги!

  Пропонуємо подивитися хроніки з закладів дошкільної освіти, які отримали обладнання.

  Бердичів https://youtu.be/sYEedJc9iNg

  Львівщина https://youtu.be/1Ae_9a7vkg0

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  free download udemy course
  download lava firmware
  Free Download WordPress Themes
  udemy course download free