logo

Пошук

  Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»

  10.04.2023

  Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі», організована Міністерством освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок».

  06 квітня 2023 року відбувся перший із трьох науково-практичних семінарів «Завтра в школу: навігатор для дорослих». Посилання на ютуб-трансляцію (1-ий семінар).

  З вітальним словом до учасників онлайн-конференції звернулися Олег Єресько, директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України, Світлана Нерянова, начальник відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Олександр Ворохаєв, керівник Українського інституту розвитку освіти.

  Модератор зустрічі Ольга Косенчук, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу дошкільної освіти Українського інституту розвитку освіти, зауважила, що тема готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в школі давно привертає увагу науковців, практиків, та стосується всіх учасників освітнього процесу.

  Для участі у конференції зареєструвалося понад 9 000 учасників із усіх регіонів України. Зокрема, понад 74 % педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, 13 % – вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти, понад 7 % – батьки вихованців закладів дошкільної освіти та школярів початкових класів, 1 % – науковці, викладачі та студенти педагогічних закладів вищої освіти.

  Під час першої зустрічі розглядалися питання щодо визначення готовності дитини до шкільного навчання, правової бази про вступ дитини до школи, наукового обґрунтування готовності дитини до шкільного навчання.

  Після завершення першого науково-практичного семінару проведено опитування, за результатами якого всі учасники отримають безкоштовні сертифікати.
  Але на цьому робота не завершується. Тож запрошуємо до участі у другому науково-практичному семінарі «Завтра в школу: навігатор для дорослих», який відбудеться 13 квітня 2023 року о 13:00. Посилання на ютуб-трансляцію (2-ий семінар).

  Реєстрація учасників й анкетування за покликанням https://forms.gle/aAAYktv2XRyjg1MEA .

  Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  free online course
  download huawei firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  lynda course free download