logo

Пошук

  Онлайн-навчання за темою: «Реалізація індивідуальної траєкторії освіти в системі неперервної педагогічної освіти. Інструменти оцінювання та самооцінювання професійної діяльності керівника (директора) ЗДО»

  15.03.2023

  Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок» провели фінальне онлайн-навчання з підготовки тренерів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти». Зустріч, яка відбудеться 16 березня, буде присвячена підведенню підсумків та врученню сертифікатів.

  Спікери навчання Ольга Косенчук, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу дошкільної освіти УІРО, та Ольга Байєр, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» 14 березня провели з слухачами курсів фінальне навчання. Вони зауважили, що характерною ознакою педагогічної професії є необхідність професійного розвитку особистості упродовж усього періоду фахової діяльності.

  Ольга Геннадіївна узагальнила та нагадала слухачам про різні моделі професійного розвитку. Дуже важливо пам’ятати пораду Конфуція: «Скажи мені – я забуду, покажи мені – я запам’ятаю, але дай мені зробити це разом з тобою – і я зрозумію!» Безумовно, саме в інтерактиві та майстерності педагога запорука успіху впровадження будь-якої ідеї.

  Ольга Миколаївна, продовжуючи роботу зі слухачами, запропонувала розглянути конструктивістську парадигму у неперервній освіті та виконати декілька практичних ігрових вправ. Використання в освіті дорослих різних практичних ігрових вправ ще раз переконало наших слухачів, що навчання за умови переосмислення та змін власного ставлення може бути не лише цікавим.

  Разом з модераторами груп Оксаною Гурою, Аллою Регент, Ольгою Стягуновою та Оксаною Болотовою учасники навчання виконали практичну роботу в групах. Вона дала змогу прорефлексувати після отриманих знань та навчання.

  Тримаємо свій освітянський фронт! Слава Україні!

  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  udemy course download free
  download lenevo firmware
  Download WordPress Themes Free
  online free course