logo

Пошук

  Онлайн-навчання за темою: «Індивідуальна траєкторія професійного розвитку керівника (директора) ЗДО як інструмент забезпечення конкурентоспроможності на ринку праці»

  08.03.2023

  Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок»  продовжують  онлайн-навчання з підготовки тренерів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».

  Спікери навчання Ольга Косенчук, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу дошкільної освіти УІРО, та  Ольга Байєр, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти», професійно та змістовно розкрили питання індивідуальної освітньої траєкторії.

  Ольга Геннадіївна підкреслила, що завданням освітньої організації є створення умов для забезпечення реалізації індивідуальної траєкторії освіти за його вибором та підтримкою фахівців і керівництва. Спираючись на дослідження щодо управління навчанням та розвитком педагогічних працівників ЗДО (І. Андрощук, А.Богуш, І. Зязюн,  С. Калашнікова  Т. Сорочан, Л. Хомич) проаналізовано  переваги пов’язані із організацією навчання й розвитку працівників на основі реалізації індивідуальної траєкторії освіти. Обгрунтовані принципи та етапи проєктування індивідуальної траєкторії розвитку керівника.

  Ольга Миколаївна, продовжуючи тему моделювання індивідуальної траєкторії, закцентувала увагу слухачів на основу ефективної реалізації індивідуальної траєкторії розвитку та зазначила, що вона має базуватися на «Я-концепції» керівника (директора) ЗДО.

  Напрацюванням роботи під час навчання від спікерів став алгоритм створення індивідуального освітнього маршруту та самоаналіз професійної діяльності.

  Модератори роботи груп Оксана Гура, Алла Регент, Ольга Стягунова та Оксана Болотова разом з учасниками виконали  практичну роботу щодо самодіагностики  керівника ЗДО щодо набутих компетентностей відповідно до Професійного стандарту. Завдання до практичної роботи сприяли рефлексії учасників та самоаналізу власної професійної діяльності.

  Тримаємо свій освітянський фронт! Слава Україні!

  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  lynda course free download
  download redmi firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free download udemy paid course