logo

Пошук

  Приймаються заявки на оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

  18.05.2020

  Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, до року обласні та Київська міська державні адміністрації можуть подати пропозиції щодо оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій у 2020 році в закладах загальної середньої та профтехосвіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

  Порядок та умови погодження відповідних пропозицій МОН набув чинності.

  «Це можливість для закладів освіти забезпечити учнів необхідним обладнанням і зробити освітній процес якіснішим. Адже роблячи акцент на практичних здібностях, школярі можуть розвивати силу волі, творчий потенціал, гнучкість та освоювати навички командної співпраці. Закликаємо державні адміністрації подавати пропозиції та розвивати заклади освіти на місцях», – зазначила т.в.о Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

  Оснащення обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій здійснюється у державних та комунальних закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Зокрема, це:

  • загальна середня освіта;
  • заклади спеціалізованої освіти наукового профілю;
  • заклади освіти з кількістю 10-11 класів – 6 і більше;
  • опорні заклади освіти з кількістю 10-11 класів – 4 і більше;
  • заклади освіти з кількістю учнів у 5-11 класах 600 і більше;
  • опорні заклади освіти з кількістю учнів у 5-11 класах 200 і більше;
  • заклади професійної (професійно-технічної) освіти з кількістю учнів, що здобувають повну загальну середню освіту, 400 і більше.

  Оснащення обладнанням здійснюється із розрахунку 1-5 STEM-лабораторій на м. Київ, одну область, з яких не більше 1 – у закладах профтеху, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, якщо вони відповідають умовам Порядку та умов погодження і здійснюють підготовку кваліфікованих кадрів за пріоритетними галузями економіки.

  До листів з пропозиціями необхідно додати перелік обладнання, яке планується закупити для кожного закладу освіти, вказаного у пропозиціях. Обладнання необхідно зазначати з точною відповідністю позиціям Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій, затвердженого наказом МОН від №574.

  Джерело за покликанням

  Free Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  online free course
  download samsung firmware
  Premium WordPress Themes Download
  udemy free download