logo

Пошук

  Розклад уроків 5-го тижня «Всеукраїнської школи онлайн»

  04.05.2020

  Відтепер уроки «Всеукраїнської школи онлайн» для 1-4 класів транслюватимуть канали:

  Тиждень для 1-4 класів
  Класи
  1 Піксель
  2 UA:Перший
  3 НЛО TV
  4 ПлюсПлюс

  Крім того, підготовлено розклад з темами на цей тиждень для 5-11 класів, який дасть змогу учням та вчителям підготуватися та спланувати навчання впродовж тижня. Тут можна завантажити розклади для:

  Тиждень для 5-11 класів
  Класи
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11

  З технічних причин деякі теми можуть змінюватись впродовж тижня, але це поодинокі випадки. Уроки для кожного класу і в день трансляції, і в записі можна знайти на YouTube МОН.

  Організатори проєкту отримали велику кількість звернень з проханнями не навантажувати дітей навчанням в офіційні державні вихідні. Тому 11 травня 2020 буде вихідним у «Всеукраїнській школі онлайн», а уроки не транслюватимуть.

  Водночас усі теми, передбачені програмою до кінця навчального року, будуть вичитані та оприлюднені. Нагадуємо, що в межах проєкту уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці. Крім того, на каналі YouTube МОН з’являються субтитри та переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.

  Джерело за покликанням

  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes Free
  online free course
  download huawei firmware
  Download WordPress Themes Free
  free download udemy course