logo

Пошук

  «Всеукраїнська школа онлайн»: тепер і для 1-4 класів. Розклад уроків

  28.04.2020

  Сьогодні в межах «Всеукраїнської школи онлайн» розпочинається трансляція уроків для початкової школи – відтепер проєкт покриває всі класи.

  На YouTube МОН можна переглянути уроки для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів:

  YouTube-канал МОН
  Класи
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11

  Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів. Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень:

  YouTube-канал МОН
  Класи
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11

  Нагадуємо, що для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

  Трансляції українськими телеканалами
  Класи
  1 Піксель
  2 UA:Перший
  3 UA:Культура
  4 ПлюсПлюс
  5 ПлюсПлюс та 112 Україна
  6 ZOOM та News One
  7 5 канал та ZIK
  8 Індиго та УНІАН
  9 Рада та UA:Культура
  10 UA:Перший
  11 М1

  Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів з 10:00, з понеділка до п’ятниці.

  Також на YouTube МОН, окрім субтитрів, почав з’являтися переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу. Нагадуємо, що програма уроків початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.

  Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно.

  Джерело за покликанням

  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes Free
  download udemy paid course for free
  download huawei firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  free download udemy course