logo

Пошук

  1,4 млрд грн на обладнання для шкіл і розвиток вчителів НУШ пішли на місця

  12.02.2020

  Уряд проголосував за перерозподіл з державного бюджету на місця 1,4 млрд. грн. на розвиток «Нової української школи» (далі – НУШ). Кошти спрямують на закупівлю обладнання та матеріалів для початкових класів і пілотних шкіл, а також на розвиток педагогів. Відповідна Постанова була прийнята Кабміном сьогодні, року.

  «Реформа НУШ — один із основних пріоритетів нашого Уряду, тому ми продовжуємо інвестувати у неї кошти. Цього року нам вдалося збільшити субвенцію на 17% у порівнянні з минулим роком, і тепер вона складає понад 1,4 млрд. грн. Загалом же цього року держава планує інвестувати у розвиток шкіл понад 7,5 млрд. грн.», — зазначила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

  Основну частину субвенції — 1,03 млрд. грн. — відведено на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи. Із цією ж метою 25 млн. грн. отримають школи, які пілотують Державний стандарт початкової освіти.

  Кошти розподілятимуться наступним чином:

  • 40% – на закупівлю сучасних меблів;
  • 35% – на придбання комп’ютерів;
  • 25% – на інше обладнання та засоби навчання.

  Понад 361 млн. грн. субвенція надає на розвиток педагогів. З-поміж цих коштів — 211,1 млн. грн. на підвищення кваліфікації вчителів 5-11(12) класів та 21 млн. грн. на проведення супервізії. Цю частину субвенції також буде використано на професійний розвиток директорів шкіл та їхніх заступників, вчителів початкової школи, іноземних мов, асистентів учителів і тих педагогів, які викладають кілька предметів.

  Закупівля і доставка засобів навчання та обладнання для початкової школи здійснюватиметься на засадах співфінансування.

  Для закладів, які фінансуються з обласних бюджетів та знаходяться у Києві, містах обласного значення та ОТГ з центром у таких містах, співвідношення становитиме 70% ресурсу субвенції та 30% коштів місцевих бюджетів. Для шкіл в ОТГ і районах — 90 % і 10%, у селах і селищах зі статусом гірських, а також населених пунктах на лінії зіткнення — 95% і 5% відповідно.

  Джерело за покликанням

  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  free online course
  download lenevo firmware
  Free Download WordPress Themes
  udemy course download free