logo

Пошук

  З Україною в серці!

  25.08.2022

  Сьогодні незвичайний день в нашому житті, житті кожного українця – День народження нашої рідної Батьківщини, День нашої Незалежності!

  Саме в цей день Всеукраїнський онлайн марафон «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах» від Міністерства освіти і науки України (далі– МОН), Державної установи «Український інститут розвитку освіти» (далі – УІРО), спільно з видавництвом «Ранок», дарує для всіх педагогів дошкілля нову парціальну програму «Моя країна – Україна».

  До вітального слова з нагоди Дня Незалежності та презентації нової програми доєдналися

  • Світлана Нерянова, начальник відділу дошкільної освіти МОН;
  • Юрій Демедюк, директор державної установи «Український інститут розвитку освіти».
   Презентація програми «Моя країна Україна» пройшла в теплій та затишній атмосфері «круглого столу», адже за ним зібралися не просто автори програми, а справжні професіонали, експерти дошкілля:
  • Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор;
  • Тамара Піроженко, доктор психологічних наук, професор, завідувач лабораторії психології дошкільника інституту психології ім. Г.С. Костюка Національної академії  педагогічних наук України, член-кореспондент НАПН України;
  • Ольга Косенчук, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу дошкільної та початкової освіти УІРО.

  Автори програми познайомили слухачів перш за все з першочерговими наскрізними смислами патріотичного виховання; проаналізували як простежується в програмі соціально-громадянська компетентність у Державному стандарті дошкільної освіти; структурою та вимогами освітньо-виховних завдань.

  До комплекту парціальної програми входять хрестоматія «Моя країна – Україна» та робочі зошити для дітей старшого дошкільників віку.

  Також було презентовано 2 посібники з комплексними та парціальними програмами, які стануть у нагоді як педагогічним колективам закладів дошкільної освіти, обласних інститутів післядипломної педагогічного освіти, так і викладачам закладів вищої освіти, під час підготовки майбутніх педагогів.

  Переглянути зустріч можна на Youtube каналі за покликанням та з офіційної FB-сторінки УІРО.

  Переглянути трансляцію

  За підсумками тестування всі учасники отримають електроні сертифікати.

  Звертаємо вашу увагу, щодо питань отримання/не отримання сертифікатів потрібно писати на пошту видавництва Ранок e-ranok@ukr.net

  Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції у реєстраційній формі або на електронну пошту: maya.sushkova@ranok.com.ua

  Техпідтримка заходів: e-ranok@ukr.net.

  Бажаємо кожному українцеві творчої наснаги, сили та енергії, щоб виборювати волю на своєму місці, за своїм покликанням та призначенням, на своєму фронті!

  І в серці кожного хай завжди горить теплий вогонь любові до рідної України! Пишаємось, що ми – Українці! Слава Україні! Миру бути!

  Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  Download Best WordPress Themes Free Download
  download udemy paid course for free
  download micromax firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  free online course