logo

Пошук

  Всеукраїнський онлайн марафон «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах»

  25.06.2022

  «Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили.»
  Василь Сухомлинський

   

  Державна установа «Український інститут розвитку освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України та у партнерстві з видавництвом «Ранок» продовжує проводити зустрічі в рамках Всеукраїнського онлайн марафону «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах».

  І чергового «теплого четверга», 23 червня, відбулась професійна зустріч з незалежним експертом з фізичного виховання та оздоровлення дітей, керівником авторського педагогічного Центру (АПЦ), доктором педагогічних наук, професором Єфименко Миколою Миколайовичем. Активність учасників, як свідчить кількість переглядів на «Ранок» – 4500, тішить організаторів марафону думкою про те, що вектор роботи обрано вірно!

  «Грати щодня, грати постійно, грати завжди» — саме під таким педагогічним кредо об’єднані парціальні програми Миколи Єфименка. Технологія автора є оригінальною системою фізичного виховання дітей, розвивальний ефект якої поширюється на загальний розумовий і духовний розвиток. Рухова «Казкова фізкультура» спрямована на розвиток і оздоровлення дітей. Її автор, український педагог-новатор Микола Єфименко, вивчав цю проблему протягом тридцяти років і має своє, відмінне від загальноприйнятого, розуміння суті фізичного виховання здорових дітей і дітей з особливими освітніми потребами. 

  Протягом тижня проходьте тестування, щоб отримати сертифікат учасника. Нагадуємо, що під час зустрічі ви маєте можливість поставити питання автору, на яке він обов’язково дасть відповідь.

  Запис вебінару тут 

  Покликання на тести до вебінару 23.06

  Щодо отримання/не отримання сертифікатів пишіть на пошту видавництва «Ранок» e-ranok@ukr.net

  «Блаженство тіла полягає в здоров’ї, а блаженство розуму – у знанні.»
  Фалес


  Будьте рухливі, здорові та казковості вам у щоденній праці з дошкільнятами!

  До нових зустрічей!

  Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  free download udemy paid course
  download coolpad firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  udemy paid course free download