logo

Пошук

  Віночок освітніх програм українського дошкілля: запрошуємо здійснити вибір програми!

  22.02.2022

  У межах Всеукраїнського педагогічного марафону відбулась стратегічна сесія «Інновації в освітньому процесі ЗДО: педагоги, батьки, діти. Віночок освітніх програм українського дошкілля». Під час марафону було презентовано комплексні освітні програми розвитку, навчання і виховання, затверджені МОН України та рекомендовані для використання в закладі дошкільної освіти.

  Педагогічні колективи дошкільних закладів повноважні самостійно визначати, які із чинних комплексних програм обрати для повнішої реалізації базового змісту дошкільної освіти. Цей вибір можливо робити не лише колективу, а й особисто кожному педагогу.

  Щоб цей вибір був виправданий, мотивований потребами і можливостями,  відділ дошкільної та початкової освіти УІРО підготував змістовний опис  комплексних освітніх програм розвитку навчання і виховання  для ознайомлення та вивчення.

  Важливо! Після ознайомлення з даним матеріалом, рекомендуємо його обговорити в колективах, визначитись з програмами та ухвалити на педагогічній раді на початку нового навчального року. Нагадуємо, що в освітньому процесі закладу дошкільної освіти може бути впроваджено декілька комплексних освітніх програм.

  Цікавих Вам відкриттів!!!

  Перелік комплексних освітніх програм для ЗДО:

  1. Впевнений старт
  2. Дитина
  3. Освіта і піклування
  4. Світ дитинства
  5. Соняшник
  6. Стежинки у Всесвіт
  7. Українське дошкілля
  8. Я у світі
  Download Nulled WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  lynda course free download
  download karbonn firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  online free course