logo

Пошук

  Путівник по Всеукраїнській школі онлайн

  18.04.2022

  На сьогодні в умовах дистанційної освіти на значній частині території України перспективним є використання вебплатформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО), яка забезпечує освітній процес відповідно до тематичного планування з 5 по 11 клас. Всеукраїнська школа онлайн – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного і дистанційного навчання учнів середньої й старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами формувального і тематичного оцінювання та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес.

  Методистами Українського інституту розвитку освіти (УІРО) розроблено “Путівник по Всеукраїнській школі онлан”, в якому зібрано детальні рекомендації щодо того, як зареєструватися на платформі, як нею користуватися, які є форми оцінювання, як організувати дистанційне і змішане навчання, які є можливості для дітей з особливими освітніми потребами тощо. Благодійна організація “Крок за кроком” здійснила переклад методичних матеріалів англійською мовою, ознайомитися з ними можна тут. Сподіваємося, що наші зареєстровані юзери дізнаються про нові можливості і корисні застосунки, також будемо раді вітати нових користувачів платформи!

  Нагадаємо, що платформою ВШО вже користуються у 134 країнах світу (Україні, Польщі, Німеччині, Чехії, США та ін.), насьогодні на ній зареєстровано понад 350 тисяч користувачів, вона зібрала понад 2,2 млн переглядів.

  Download WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  udemy paid course free download
  download lava firmware
  Premium WordPress Themes Download
  udemy free download