logo

Пошук

  Опен-кол історій про досвід війни від проєкту #безпробілів

  04.05.2022

  Літературний проєкт #безпробілів, створений для сприяння розвитку підліткової літератури в Україні, просування якісної сучасної літератури ініціює опен-кол історій про досвід війни, що триває зараз. Українська молодь проживає досвід війни — неочікуваний для багатьох із нас і погано зрозумілий для зовнішнього світу. Ми отримуємо безліч інформації про війну: статистику, свідчення, промови, пропаганду. У цьому інформаційному потоці складно знайти об’єктивну правду. Проєкт #безпробілів теж шукає правду, але іншу — емоційну і творчу, збирає документальні історії української молоді — ваші історії — про досвід життя в умовах війни, комфортного вам рівня документальності. Про те, як ви біжете, лишаєтеся, ховаєтеся, боретеся, волонтерите, панікуєте, смієтеся і пишете.
  У будь-якій формі, будь-якому жанрі й будь-якого розміру. Розкажіть про вашу війну як вважаєте за потрібне. Ці історії планують поширювати на своїх сторінках проекту в Інстаграмі й Фейсбуку.

  Якщо вам 13-25 років і ви готові поділитися своєю історією, надсилайте свої тексти на пошту teenside.home@gmail.com. У листі з темою “Прокидайся, у нас війна” напишіть трохи про себе, вкажіть ім’я, вік і звідки ви.
  Публікація кращих текстів відбудеться на платформах #безпробілів, а також їх буде перекладено та поширено німецькою мовою партнером проекту – Гете-інститутом.
  Світ чекає на ваші історії!

  Сторінка конкурсу: https://fb.com/bezprobiliv

  За матеріалами #безпробілів

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Premium WordPress Themes Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  lynda course free download
  download micromax firmware
  Download WordPress Themes
  free online course