logo

Пошук

  Гра – це аксіома світоприйняття для дошкільника

  12.08.2022

  «Гра дає можливість відшукати себе в
  суспільстві, себе в людстві, себе у Всесвіті»

  Януш Корчак

  Міністерство освіти і науки України (далі – МОН) спільно з державною установою «Український інститут розвитку освіти» (далі – УІРО) у партнерстві з видавництвом «Ранок» та благодійним фондом «The LEGO Foundation» організували та провели заплановану дванадцяту зустріч 11.08.2022 року в рамках Всеукраїнського онлайн марафону «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах».

  Модератори онлайн марафону Ольга Косенчук – кандидатка педагогічних наук, доцент, начальниця відділу дошкільної та початкової освіти УІРО та Наталія Гавриш – докторка педагогічних наук, професорка, не випадково запросили до участі у Всеукраїнському марафоні тренерів «The LEGO Foundation» Олену Шуляк та Олену Черевичну.

  У Базовому компоненті дошкільної освіти освітнього напряму «Гра дитини» зазначається, що саме ігрова компетентність сприяє становленню та розквіту всіх компетентностей пізнання та взаємодії зі світом.

  «Ігрова компетентність це – здатність дитини до вільної, емоційно насиченої спонтанної активності з власної ініціативи, у якій реалізується можливість застосування наявних і освоєння нових знань та особистісного розвитку через прагнення дитини до участі в житті дорослих шляхом реалізації інтересів в ігрових та рольових діях в узагальненій формі» (БКДО).

  З моменту підписання Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та благодійним фондом «The LEGO Foundation», Оксана Рома, глава «The LEGO Foundation», зі своєю командою тренерів систематично здійснюють упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти.

  Олена Шуляк під час свого виступу зробила акцент на тому, що «гра – це не п’ятихвилинка, не окремий рутинний момент, не фізкультхвилинка, не сюрпризний момент, а спосіб світобуття для дитини, а для педагога – стан свідомості, менталітет, спосіб мислення, спосіб взаємодії з дитиною і світом в цілому».

  Особливу увагу хочеться закцентувати на «квітці Благополуччя», яку презентувала Олена Черевична. Така квітка може стати ресурсною в роботі не лише з дітьми, а й усіма учасниками освітнього процесу.

  Зустріч була цікавою, пізнавальною та багатою на ігрові завдання, які з великим задоволенням виконували всі слухачі. Мабуть, в цьому слухачам допомагав створений кожним власний Чудасик.

  Переглянути – Привіт Чудасик  Працівники відділу дошкільної та початкової освіти УІРООксана Гура та Алла Регент, проаналізувавши запити та коментарі в чаті, нагадують, що в рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» є матеріали для ігрових взаємодій з дошкільнятами від «The LEGO Foundation».

  Отримані знання слухачі марафону можуть перевірити, виконавши тести.

  Трансляція зустрічі відбулась 07.07.22 о 17.00 на каналі Youtube та з офіційної Facebook сторінки УІРО.

  Переглянути трансляцію

  Відповіді на попередні питання дізнайтеся під час виступу спікера, нові питання будуть розглянуті під відеотрансляціями зустрічей.

  У день нового ефіру тестування для попередньої теми закривається.

  Безкоштовний електронний сертифікат учасника за кожну зустріч отримайте на e-mail протягом тижня після проходження тестування за темами вебінарів.

  Техпідтримка заходів: e-ranok@ukr.net

  Download Premium WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  download udemy paid course for free
  download lenevo firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=