logo

Пошук

  Доступність ВШО для учнів з особливими освітніми потребами

  06.04.2022

  Найефективніший інструмент для дистанційного навчання українських дітей як в Україні, так і закордоном — це Всеукраїнська школа онлайн (далі – ВШО).  Цілодобова безкоштовна онлайн-платформа з уроками для 5–11 класів, що відповідають шкільній програмі. 

  Чи є ВШО доступною для учнів з особливими освітніми потребами?

  Детальніше про це у  відео

  На ВШО ми намагаємося забезпечити універсальність через множинність. Це більше ніж один спосіб представлення й засвоєння інформації та дій із нею. 

  • Особливістю  платформи ВШО є наявність транскрипту до кожного уроку. 
  • До уроків ВШО створюються аудіодискрипції. ***По мірі створення аудіодискріпції будуть розміщені у вигляді додаткових звукових доріжок до уроків.

  Як забезпечити ширшу доступність ВШО для учнів з особливими освітніми потребами?

  Поряд з наданими технічними можливостями щодо використання транскриптів та  аудіодискрипцій, вчителі можуть індивідуально адаптувати тексти для легкого читання для учнів, використовувати додаткове коментування, переклад на українську жестову мову, інші ресурси, засоби та способи  для додаткової підтримки учнів.

  Також вчителі можуть створювати й власні уроки. У нагоді будуть практичні рекомендації «Як зробити онлай-уроки інклюзивними». 

  Практичні рекомендації розроблені за підтримки ЮНІСЕФ в Україні. Тут вчителі знайдуть поради та приклади для планування та реалізації онлайн-навчання, використання наочності та візуалізації, зважаючи на багатоманітність учнів, їхніх потреб та можливостей.

  Завантажити практичні рекомендації можна за покликанням  Детальніше про посібник у відео  

  Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  download udemy paid course for free
  download huawei firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free download udemy course