logo

Пошук

  Інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»

  07.12.2023

  На допомогу управлінцям, керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти (установ) методистами відділу професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників».

  Зміст порадника розроблено відповідно до «Положення про атестацію педагогічних працівників», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників» від 09.09.2022 № 805 та інших чинних нормативних документів.

  Представлена в пораднику інформація структурована за окремими напрямами організації атестаційного процесу: загальна інформація про підготовку до атестації, про атестацію окремих категорій педагогічних працівників, про роботу атестаційних комісій, про документаційний супровід атестаційного процесу та про можливість оскарження рішень атестаційних комісій.

  Видання містить практичні кейси, де читачі знайдуть відповіді на актуальні питання щодо підготовки та проведення атестації.

  Ознайомитись з порадником можна за посиланням.
  Завантажити у PDF можна за покликанням.
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download Best WordPress Themes Free Download
  udemy course download free
  download micromax firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free download udemy course