logo

Пошук

  Дошкільна освіта у сучасному соціокультурному просторі

  15.06.2022

  9-10 червня 2022 року відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція, в якій взяли участь педагоги з усіх регіонів України і зарубіжжя. Організатори: Міністерство освіти і науки України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Бердянський державний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

  Український інститут розвитку освіти на конференції представляла начальниця відділу дошкільної та початкової освіти Косенчук О. Г. (кан. пед. наук, доц.).

  Ольга Геннадіївна  представила учасникам наукової конференції виступ з теми  «Міжнародні підходи до оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти» та ознайомила присутніх з результатами загальнонаціонального дослідження в Україні за методикою ECERS-3.

  Очільниця відділу дошкільної та початкової освіти і експерт міжнародної методики ознайомила з самою методикою, планом та географією проведення дослідження в Україні.

  Не залишилось поза увагою і питання у чому ж полягають особливості та переваги цієї методики.

  Всеукраїнська науково-практична конференція була проведена на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  udemy course download free
  download micromax firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  online free course