logo

Пошук

  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  15.12.2021

  14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, бо саме в цей день закінчилося будівництво саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної станції.

  Цей день відзначається відповідно до Указу Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 р. № 945/2006.

  У зв’язку з цією пам’ятною датою пропонуємо педагогічним працівникам ознайомитися з навчальним курсами «Уроки Чорнобиля» для учнів 1-11 класів, які розміщені для вільного використання на освітній платформі Learning passport

  Усі навчальні відео можна використовувати як у позакласній формі навчання – до Дня Землі, річниці аварії на ЧАЕС, Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС так і в класно урочній системі під час вивчення природничої освітньої галузі.

  Зокрема навчальне відео «Як працює реактор?» доцільно використати в курсі Фізика 9 клас з теми «Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики». Цікавими до вивчення є матеріали навчального відео із залученням мистецької освітньої галузі «Звуки Чорнобиля», «Чорнобиль у мистецтві». З метою реалізації мовно-літературної освітньої галузі (англійська мова), зокрема розвитку навички аудіювання , можливе використання відео англійською мовою «Про аварію на ЧАЕС».

  Навчальний курс «Уроки Чорнобиля» створений МГО Європейський Інститут Чорнобиля за підтримки Музею пам’яті Чорнобиля та Українського культурного фонду.

  Download Nulled WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  free download udemy course
  download samsung firmware
  Download WordPress Themes
  udemy free download