logo

Пошук

  Зібрання професійної спільноти центрів ПРПП

  03.05.2024

  Професійна спільнота центрів професійного розвитку педагогічних працівників наприкінці квітня знову зібралася разом. Такі зустрічі є невід’ємною частиною роботи центрів.

  Цього разу говорили про педагогічну інтернатуру та роль центрів у супровід та підтримці інтернів й наставників. Під час зустрічі Валерія Бережна, в.о. директора КУ «ЦПРПП» Ужгородської міської ради, та Ірина Гордієнко, директор КО «ЦПРПП» Добропільської міської ради Донецької області, поділилися досвідом упровадження педагогічної інтернатури у своїх громадах.

  Незалежно від того, чи ви початківець у педагогічній діяльності, чи вже досвідчений педагог, наставництво може сприяти вашому професійному зростанню. Нагадуємо про матеріали, розроблені фахівцями відділу професійного розвитку педагогічних працівників УІРО для підтримки впровадження педагогічної інтернатури:

  • Організація заходів педагогічної інтернатури в закладах освіти: методичні рекомендації для закладів освіти та центрів професійного розвитку педагогічних працівників https://bit.ly/3y65eUH
  • Наставництво: професійна підтримка та розвиток педагогів https://bit.ly/48wWDs0
  • Кейс для педагога-наставника https://bit.ly/48tGGmg

  Дякуємо всім учасникам зустрічі за активну участь та плідну дискусію! Разом ми зможемо забезпечити якісну підтримку та супровід педагогічних працівників.

  Якщо ви консультант чи директор центру і бажаєте приєднатися до нашого Telegram-каналу «Інфопростір для ЦПРПП», де ми обмінюємося корисною інформацією, будь ласка, надішліть заявку на електронну пошту uiro.sektorprofrozvitok@gmail.com. Ми завжди раді новим учасникам!

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  free online course
  download micromax firmware
  Download WordPress Themes
  udemy free download