logo

Пошук

  Вебплатформа дистанційного навчання Всеукраїнська школа онлайн поповнилася новими навчальними відео

  01.12.2023

  Вебплатформа дистанційного навчання Всеукраїнська школа онлайн поповнилася новими навчальними відео до курсів «Математика НУШ 5, 6 клас», «Природнича галузь НУШ 5, 6 клас», «Українська мова НУШ 5, 6 клас», «Алгебра 7 клас».
   
  Навчальні відео створені українськими вчителями-практиками за фінансування польського благодійного фонду «Katalyst Education» Pi-stacja UA
   
  Український інститут розвитку освіти як адміністратор платформи ВШО інформує, що перші 200 відео вже на платформі! Усі відео мають вигляд коротких анімацій з цікавими ілюстраціями і персонажами.
   
  Незабаром презентуємо вам також відео для курсів «Українська мова 7 клас», «Географія 6 клас», «Хімія 7 клас», «Хімія 8 клас», «Геометрія 7 клас».
   
  У 2022 році, після повномасштабного вторгнення рф в Україну, на підтримку української освіти фондом «Katalyst Education» було створено онлайн-платформу Pi-stacja та канал на платформі YouTube. Платформа надає учням вільний доступ до якісних навчальних матеріалів українською мовою, які повністю відповідають змісту програм, створених в рамках концепції Нова українська школа.
  Download WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download Premium WordPress Themes Free
  udemy free download
  download lava firmware
  Download WordPress Themes Free
  free download udemy paid course