logo

Пошук

  Про безпеку в закладах дошкільної освіти

  31.10.2023

  Одним із важливих аспектів роботи закладів дошкільної освіти  у воєнний час безперечно є безпека: від створення безпечного освітнього простору до формування конструктивної поведінки в загрозливих ситуаціях.

  Безпечний освітній простір закладу дошкільної освіти розглядається як сукупність умов, що запобігають будь яким видам небезпеки всіх учасників освітнього процесу та забезпечують захищеність від негативних впливів та створюють комфортність для життя і розвитку особистості.

  У жовтневому випуску журналу “Дошкільне виховання” (№ 10, 2023) зібрано чимало корисних матеріалів з теми безпеки на допомогу всім педагогічним працівникам дошкільної освіти. Серед них публікації «Кейс безпеки для закладів дошкільної освіти» Олени Швачової, головного спеціаліста відділу дошкільної освіти МОН України, Ольги  Косенчук, кандидата педагогічних наук, доцента, начальника відділу дошкільної освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» та практичні поради для педагогів «Як формувати безпечну поведінку в небезпечні часи» Оксани Гури, методиста відділу дошкільної освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти».

  Переглянути публікацію – кейс безпеки для закладів дошкільної освіти

  Переглянути практичні поради для педагогів – як формувати безпечну поведінку в небезпечні часи

  Дбаємо про безпеку дошкільників разом!

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  download udemy paid course for free
  download samsung firmware
  Download WordPress Themes Free
  udemy course download free