logo

Пошук

  Український інститут розвитку освіти вітає з початком нового навчального року!

  01.09.2023

  День знань – це символ нового початку, коли всі ми відчуваємо наповнення свіжими силами та сподіваннями, готові до нових можливостей та відкриттів. Але цей навчальний рік, як і попередній, ставить перед нами серйозні виклики війни – ракетні обстріли, а відтак і повітряні тривоги, можливі відключення електроенергії.

  Однак виклики ми перетворили на можливості, адже це зробило нас сильнішими та стало ще одним кроком до омріяної перемоги. Саме завдяки цьому наша винахідливість та адаптивність підняли на новий рівень дистанційну освіту. А «Всеукраїнська школа онлайн» стала надійним помічником для учнів й вчителів та забезпечує рівний, вільний та безоплатний доступ до якісних навчальних матеріалів. 

  Знання – це шлях до перемоги, тож бажаємо вам натхнення, оптимізму, терпіння та мужності. Усі ми маємо обʼєднатися та боротися за кожну маленьку перемогу для себе,  України та нашого світлого майбутнього. Разом ми зможемо подолати найскладніші виклики й забезпечити сучасну та якісну освіту для майбутніх поколінь! 

  З найкращими побажаннями до нових звершень та перемог! 

  Premium WordPress Themes Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  udemy free download
  download intex firmware
  Premium WordPress Themes Download
  online free course